موسسه توسعه هنرهای تجسمی برگزار می کند، نمایشگاه مجازی " تصویری از یک تجربه "

موسسه توسعه هنرهای تجسمی برگزار می کند 
نمایشگاه مجازی " تصویری از یک تجربه " 

موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، با شیوع ویروس کرونا، نمایشگاه مجازی با عنوان "تصویری از یک تجربه" را در صفحه اینستاگرام خود با محوریت آثار تازه هنرمندان برگزار می کند.
به گزارش واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی؛ عبدالرحیم سیاهکارزاده درباره اجرای نمایشگاه مجازی "تصویری از یک تجربه"، گفت: در جریان شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی هنرمندان، آنها در خانه و آتلیه آثاری را در این مدت خلق کرده اند که شاید همگی نتوانند محل نمایش پیدا کنند. طی هماهنگی با هنرمندان قرار شد آثار تولید شده در این مدت، به صورت نمایشگاه مجازی در صفحه اینستاگرام موسسه توسعه هنرهای تجسمی به نشانی tajasomi@ نمایش داده شود. 
سیاهکارزاده در ادامه گفت: هدف ما در این طرح همنشینی هنرهای مختلف و بهره گیری از ظرفیت های بیانی تازه، قابلیت جدید برای بیان هنری و تعامل گسترده و مستمر با هنرمندان و مخاطبان بوده است. 
وی افزود: طرح "تصویری از یک تجربه" از 6 مرداد آغاز شده و تاکنون آثار تازه هنرمندانی مانند؛ خسرو خسروی ـ نقاش ـ حسین تک زارع ـ مجسمه ساز ـ محمدعلی بنی اسدی ـ نقاش ـ شهربانو نجفی ـ خوشنویس ـ کورش پارسانژاد ـ طراح گرافیک ـ زهرا دیاریان ـ مجسمه ساز ـ یزدان سعدی ـ نقاش ـ و حسین محجوبی ـ نقاش ـ منتشر شده است. در ادامه نیز آثار بیش از صد هنرمند دیگر را منتشر می کنیم.  
گفتنی است این طرح با ایده و مدیریت امیرحسین محمدپور و کارشناسی هنری خدیجه رجبی و زهرا صالحی و با طراحی گرافیک مهدیه روستایی به نمایش گذاشته می شود.

#کرونا
#هنرمند
#تجسمی
#آرتیست
#قرنطینه
#هنرمندان
#هنرمندان_ایران
#هنرمندان_ایرانی
#هنرمندان_محبوب
#امیرحسین_محمدپور
#تصویری_از_یک_تجربه
#عبدالرحیم_سیاهکارزاده
#موسسه_توسعه_هنرهای_تجسمی_معاصر

 

تاریخ خبر: 1399/05/20