با حکم مدیرکل هنرهای تجسمی؛ شورای سیاست‌گذاری و دبیر یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران منصوب شدند

با حکم مدیرکل هنرهای تجسمی؛
شورای سیاست‌گذاری و دبیر یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران منصوب شدند

هیربد همت‌‌آزاد با حکم هادی مظفری، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد به دبیری یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران منصوب شد.

به گزارش واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی؛ هادی مظفری، مدیرکل هنرهای تجسمی و رئیس شورای سیاستگذاری این دوسالانه، در احکام جداگانه‌ای با مشورت اعضای انجمن هنرمندان سفالگر، اعضای شورای سیاستگذاری یازدهمین دوسالانه سرامیک ایران را تعیین کرد.
مظفری در این احکام نوشته است: نظر به حسن سوابق علمی و هنری و بهره مندی از شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی به عنوان عضو شورای سیاستگذاری یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران منصوب می شود و امید است با همکاری و همفکرب سایر اعضای شورا در امر برنامه ریزی و برگزاری این رویداد هنری موفق و پیروز باشید.
منیژه آرمین، کورش آریش، صادق باقری، رجحانه حسینی و فرزاد فرجی اعضای شورای سیاستگذاری این دوسالانه را تشکیل می‌دهند.
مظفری همچنین در حکمی جداگانه هیربد همت‌‌آزاد،‌را به عنوان دبیر این دوره از دوسالانه تعیین کرد، همت آزاد هم‌اکنون رئیس انجمن سفالگران ایران است.
انجمن هنرمندان سفالگر ایران با حمایت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران را به مدت یک ماه، در پاییز 1399 در تهران برگزار می کند.
فراخوان و تقویم اجرایی یازدهمین دوسالانه ملی سرامیک ایران به ‌زودی منتشر می‌شود.

 


تاریخ خبر: 1399/03/17